اطلاعیه شماره ۱۸ مسابقات نادکاپ ۲۰ – سناریوی نادکاپ ۲۰

بسمه تعالی

العلم سلطان...

و باز هم بزرگترین مسابقات ملی آموزشی دانش آموزی نوآوری و ابتکارات دانش آموزی شریف (نادکاپ شریف)، همراه با خلاقیت، یادگیری، جذابیت، تمرین اعتماد بنفس و کار تیمی و با هیجان فوق العاده. یک  سال منتظر رسیدن این روزها بودیم، تا باز هم رویداد با شکوهمان را با هم بر پا کنیم.

امسال جزییات برگزاری مسابقات علاوه بر سایت nadcup.ir جهت راحتی شرکت کنندگان از طریق کانال به آدرس @nadcupsharif   انجام می شود پیشنهاد میکنیم حتما خودتان عضو شوید و دوستانتان را هم عضو کانال کنید تا در مسابقات تلگرامی نادکاپ هم شرکت کنید و جایزه بگیرید.

البته صرفا در این نوشته به دنبال مرور اتفاقات پیش رو در دو روز نادکاپ هستیم تا بتوانیم کیفیت برگزاری این رویداد بزرگ را با کمک شما دوستان عزیز  نادکویی به رده ای عالی برسانیم و به شما خدمت کنیم.

سناریوی نادکاپ 20 را در روزهای مسابقه از پنجشنبه آغاز می کنیم، گرچه برنامه ریزی ها و حتی کارهای اجرایی نادکاپ هرسال از شش ماه قبل از زمان برگزاری عملا شروع میشود.

پنجشنبه 26 اسفند ماه 1395:

دوستان از صبح روز پنجشنبه به تهران می رسند، برخی به ترمینال های اتوبوس رانی می آیند، برخی راه آهن و شاید بعضی از دوستان نیز از فرودگاه مهرآباد تشریف بیاورند.

پذیرش از ساعت 8 صبح آغاز می شود و قبل از ساعت 7:30 حراست دانشگاه اجازه ورود نخواهد داد پس خواهش می کنیم قبل از ساعت 7:30  به دانشگاه وارد نشوید.

نقشه دانشگاه و محل جاگذاری مسابقات مختلف در درب ورودی هال تالارها نصب شده است. کارت اصلی به همراه گواهی حضور ،کالابرگ ناهار (در صورت رزرو از قبل) و یادبودهای شرکت کنندگان غیر از تهرانی ها در داخل تالار 1 به شخص سرپرست تحویل داده می شود.

سرپرست شرکت کنندگان تهرانی می بایست در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به محل دبیرخانه مسابقات مراجعه کرده و کارت اصلی به همراه گواهی حضور ،کالابرگ ناهار (در صورت رزرو از قبل) و یادبودهای خود را تحویل بگیرند.

از ساعت 9:00 بزرگترین مسابقات دانش آموزی شروع می شود و زمانبندی تیم ها طبق برنامه ای که از روز یکشنبه 22 اسفندماه بر روی سایت قرار گرفته و در کانال تلگرام نادکاپ به آدرس @nadcupsharif منتشر شده است در محل مسابقات خود حاضر می شوند. سورپرایز امسال مسابقه ی طراحی سه بعدی با استانداردهای شرکت استرالیایی میکرز امپایر و همچنین مسابقه ی زیست فناوری با حمایت ستاد زیست فناوری ریاست جمهوری خواهد بود.

از ساعت 11:30 سلف دانشگاه به مدت 2 ساعت آماده پذیرایی از دوستان و شرکت کنندگان است که ناهار رزرو کرده اند و با در دست داشتن کالابرگ های خود به ساختمان سلف رفته و پذیرایی می شوند. در این جا بایستی عرض کنیم آن دسته از دوستانی که ناهار رزرو نکرده اند در صورت تمایل به غذا می توانند از محل تحویل ناهار داخل سلف دانشگاه کالابرگ پذیرایی تهیه نمایند، البته میزان فروش کالابرگهای ناهار محدود می باشد و مسوولین پذیرش هیچ ضمانتی بابت ناهار کسانی که از قبل کالابرگ را رزرو نکرده اند، ندارند.

همانطور که گفته شد نقشه دانشگاه و مسیر جاگذاری مسابقات مختلف در درب ورودی هال تالارها نصب شده است و همچنین روی سایت و کانال تلگرام نیز قرار داده شده که قسمت های مختلف مسابقات در دانشگاه را نشان می دهد. مسابقات گلایدر در طبقه ی سوم سالن قهرمانی تربیت بدنی خارج از محوطه اصلی دانشگاه، مسابقات کمیکار در هال تالارهای جنبی سالن استاد جباری، مسابقات اندروید، نجوم، طراحی سه بعدی و آزمون کتبی زیست فناوری در تالار 1 در روز اول و نانوشیمی ، زیست فناوری و رباتیک در سالن تربیت بدنی در روز اول و دوم برگزار می شود.

در جنب سالن تربیت بدنی استاد جباری نیز طبق روال هر ساله تالارهایی وجود دارد برای اولیاء عزیز و محترم و آماده سازی تیم ها است. یک تالار برای آماده سازی دختر خانم های محترم و دو تالار هم مختص آقا پسر های عزیز که از ساعت 8 مهیا می باشد (دوستان حتما به علائم راهنما و هشدار دهنده دقت کنید...)

یک نکته بسیار مهم این است که در کلیه مسابقات در محدوده زمین مسابقات فقط و فقط دانش آموزان تیم های شرکت کننده مجوز حضور دارند، پس لطفا هیچ فردی جز دانش آموزان اعم از نمایندگان، سرپرستان، مربیان و اولیاء، خواهش نکنند که به هر دلیلی در زمان مسابقات در داخل زمینها حضور داشته باشید، مطمئن باشید حضور شما در زمینها بدون هماهنگی با مسوولین برگزاری باعث حذف کردن تیم شما خواهد شد.(این یک تذکر جدیه...)

مسابقات تا ساعت 18:00 ادامه می یابد.

 

جمعه 27 اسفند ماه 1395:

برخی مسابقات راس ساعت 9 صبح شروع میشود و برخی برنامه ی مسابقات جمعه از طریق سایت و کانال تلگرام نادکاپ پس از پایان رقابت های روز اول ساعت 20 روز 26ام اسفند ماه اطلاع رسانی خواهد شد، قاعدتا بدلیل فشردگی مسابقات در روز دوم، تیمی که در ساعت مقرر در زمین مسابقه حضور نداشته باشد، قطعا حذف خواهد شد.

دوستانی که در مسابقات برنده می شوند حتما کارت مقام خود را از سرلیگ مربوطه دریافت نمایند تا بتوانند در مراسم اختتامیه حضور پیدا کنند.

زمان ناهار و نماز روز جمعه نیز 11:30 تا 13:30 می باشد ولی بعضی از زمینها بدلیل فشردگی مسابقات تعطیل نخواهند شد. لطفا مدیریت زمانبندی شخصی خودتان را با کمک سرپرستان تیمها انجام دهید.

طبق اطلاعیه مربوط به جوایز و برندگان به تیمهای اول تا سوم لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه و معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش داده خواهد شد و طبق روال هرساله به رشته هایی که کمتر از 15 تیم شرکت کننده دارند فقط به تیم اول، رشته هایی که از 15 تا 20 تیم شرکت کننده دارند به تیمهای اول و دوم و رشته هایی که بیش از 20 شرکت کننده دارند به تیمهای اول تا سوم جوایز نقدی اهداء می گردد.

سورپرایز دیگر جوایز امسال تندیس زیبای منقش به لوگوی نادکاپ است، که در 3 رنگ طلایی، نقره ای و برنزی به تیم های اول و دوم و برخی تیم های سوم اهداء می گردد.

 مراسم اختتامیه از ساعت 14 آغاز می گردد که با حضور میهمانانی از آموزش و پروش، دانشگاه شریف و ... برگزار خواهد شد. بدلیل کمبود فضا در دو قسمت سالن اصلی گنجایش 350 نفر که فقط برندگان به همراه نمایندگان ثبت نام حضور خواهند داشت و همچنین همراهان عزیز در بیرون از سالن اختتامیه که حدود 100 نفر ظرفیت دارد مستقر می شوند.

 

و در آخر باز هم باید یک سال منتظر بمانیم، چه انتظار شیرینی ...

 

خداحافظ و نگهدارتان

 

sharif

informatic-services     riasat-jomhoori     nadco     zist-fanavari     bank-saderat     Avval-Market

 

tebyan     bashgah-nano     anarestan     basij-daneshamoozi     sandogh-omid     makers-empire

شما اینجا هستید: صفحه اصلی اخبار نادکاپ اطلاعیه شماره ۱۸ مسابقات نادکاپ ۲۰ – سناریوی نادکاپ ۲۰